Filmler
Bedava Film indir
Bedavafilmindir.Com Bedava Film indirme Siteniz » Film Dünyası ve Haberler » Twitch'in İzlenme Rekoru Bir Kez Daha Kırıldı: Boks Yayınına Milyonlarca Kişi Katıldı
Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
Upgrade to turbo premium
Upgrade to turbo premium

Twitch'in İzlenme Rekoru Bir Kez Daha Kırıldı: Boks Yayınına Milyonlarca Kişi KatıldıTwitch’in en çok anlık izlenme rekoru yine kırıldı. En son bu rekoru TheGrefg nickine sahip yayıncı anlık 2 buçuk milyon izlenme ile kırmıştı, kırılan yeni rekor bundan bir hayli fazla. Gelin yeni rekorun detaylarına beraber göz atalım.

Birkaç kere ülkemizdeki Elraenn ve wtcn gibi yayıncılarla kırılan Twitch’in anlık en çok izleyiciye ulaşma rekorundan haberdarsınızdır. O rekor yine kırıldı ancak bu sefer dünya çapında. Yabancı bir Twitch yayıncısının yaptığı boks etkinliğinde izlenme sayısı dudak uçuklan seviyelere çıktı.

Ibai isimli ünlü yayıncı, La Velada Del Año II isimli bu etkinlikte çeşitli başka içerik üreticileriyle birlikte müzik performansı eşliğinde bir ringin içerisinde boks yapıyordu. Kendisi bu etkinlik sırasında Twitch’in anlık izleyici rekorunu kırdı.

Ibai’nin yayınını aynı anda 3,3 milyon kişi izlediIbai’nin gerçekleştirdiği Twitch yayınında Twitch’in dünya çapında anlık izlenme rekoru tekrar kırıldı. Twitch’te 11,1 milyon takipçiye sahip olan Ibai’nin boks etkinliği yayını aynı anda tam 3,3 milyon kişi tarafından izlendi. Ibai’den önceki en çok izlenme sayısı rekoruna sahip yayıncı, 2.470.347 izleyici ile TheGrefg olmuştu, kendisi bir Fortnite yayını yapıyordu.

Ibai’nin tek başarısı en çok izlenme sayısına sahip Twitch yayınını yapmak olmadı. Ibai şu anda sahip olduğu 11,1 milyon takipçiyle Twitch’te en çok takipçiye sahip dördüncü kanal oldu. Eğer dilerseniz yayının tekrarını buradan izleyebilirsiniz
Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
Upgrade to turbo premium
Upgrade to turbo premium

yorum yaz

Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz:*

HAFTANIN FILMI

FILM KATEGORILERI

TURKCE DUBLAJ FILMLER

HAFTANIN FILMI