Filmler
Bedava Film indir
Bedavafilmindir.Com Bedava Film indirme Siteniz » Film Dünyası ve Haberler » Korsan YouTube Olarak Bilinen YouTube Vanced Geri Dönüyor
Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
Upgrade to turbo premium
Upgrade to turbo premium

Korsan YouTube Olarak Bilinen YouTube Vanced Geri DönüyorYouTube Premium’u almadan reklamsız bir şekilde YouTube videolarını izleyebileceğiniz ancak çok da güvenli olmayan ve 3 ay önce kapatılan YouTube Vanced uygulaması, yeni ismi ReVanced ile geri dönüyor.Bundan 3 ay önce, YouTube Premium’a para vermek istemeyen ancak yine de YouTube videolarını 1 saniye bile reklama takılmadan izlemek isteyen kullanıcıların gözdesi olan YouTube Vanced kapatılmıştı ve biz de sizlere aktarmıştık. Hatta isterseniz buradan Vanced alternatifi uygulamalar listemize de bir uğrayabilirsiniz.

Yeni gelen bir habere göre beleşçilerin favorisi olan YouTube Vanced, yeni ismi ‘ReVanced’ ile geri dönüyor. Tabii ki daha önceki haberlerimizde bahsettiğimiz gibi güvenli olmayan YouTube Vanced’in geri dönüşüne dair detaylara gelin beraber göz atalım.

YouTube Vanced, ReVanced ismiyle geri dönüyor3 ay önce Google, YouTube uygulamasının premium bir sürümü olan YouTube Vanced'i kapatmaya zorladı ve dava açmakla tehdit etti. Birçok kişi YouTube Premium'a harika bir alternatif olan YouTube Vanced’i kullanıyordu ancak tahmin edebileceğiniz gibi uygulamanın belirli yönleri YouTube'un hizmet şartlarına uygun değildi.

Sonuç olarak, YouTube Vanced kapatıldı ve bu dünya çapında birçok insanı üzdü. Ancak başka bir geliştirici ekibi projenin kontrolünü ele aldı ve YouTube Vanced ekibiyle hiçbir ilişkisi olmadan ReVanced adlı yeni bir uygulama geliştirdi. Yeni uygulamanın geliştiricilerinin ReVanced’e dair sözleri şöyle: “ReVanced; Vanced'in resmi olmayan bir devamıdır, Vanced'e bağlı değildir ve yeni özellikler sunmayı amaçlamaktadır.”

Yenilenen ReVanced özellikleri arasında şunlar mevcut:
Minimize edilmiş oynatma
Eski kalite düzeni
Oluştur düğmesini devre dışı bırakma
Genel reklamları kaldırma
Video reklamlarını kaldırma
Video navigasyonu için arama çubuğuna dokunmak
Arka planda oynatma

Güvenli Bir Şekilde Turbobit Hesabı Almak için Alttaki Bağlantıya Tıklayabilirsiniz.
Upgrade to turbo premium
Upgrade to turbo premium

yorum yaz

Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz:*

HAFTANIN FILMI

FILM KATEGORILERI

TURKCE DUBLAJ FILMLER

HAFTANIN FILMI